Sokolská všestrannost

O oddílu

Všestranné cvičení pro předškoláky – SOKOLÍK

Protože v Louňovicích už nějakou dobu chyběl pohybový kroužek pro předškolní děti, tak jsme se rozhodli, že takový zavedeme. S cvičením jsme začali v září 2021, pro děti ve věku 4-6 let, zároveň jsme se zapojili do projektu „Se Sokolem do života aneb Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky“.

Cvičíme v tělocvičně ZŠ a když to počasí dovolí, tak chodíme ven (hřiště, výpravy do přírody, bojovky).

Sokol Mladší Žactvo 6-9 let

Všestrannost – základy gymnastiky, atletiky, pohybové a míčové hry

Kdy: každé pondělí – 15:00 – 16:00
Kde: tělocvična v ZŠ Louňovice p. Bl.

Vedoucí: Tereza M.Š

Hodiny jsou zaměřené na všestranný rozvoj pohybových schopností a dovedností. Vše probíhá hravou formou tak, aby děti cvičení a úkoly bavily. Používáme různé nářadí a náčiní – míče, šátky, obruče, hrazdičky, žebřiny, kruhy, kladinu a další – kde rozvijí sílu, obratnost, rychlost a stabilitu a zapojení v kolektivu.
Děti tu mají svého plyšového maskota sokolíka Pepíka

Vedoucí cvičení:
Lenka Tichá a Tereza Milotová Špácalová

Sokol Mladší Žactvo – Slet

Nácvik sletové skladby SOKOLHRANÍ a všestranné cvičení.

Kdy: každé úterý od 15:00 do 16:00
Kde: tělocvična v ZŠ Louňovice p. Bl.

Vedoucí: Tereza M.Š

KAPACITA NAPLŇENA